Pożegnanie klas maturalnych

26 kwietnia uczniowie klas maturalnych uroczyście zakończyli edukację w naszej szkole. Klasy trzecie liceum oraz czwarta technikum odebrały świadectwa z rąk pani dyrektor i wychowawców. Wielu absolwentów otrzymało wyróżnienia oraz nagrody za wysokie wyniki w nauce. Każdy otrzymał specjalny medal – pamiątkę od klas drugich.
    Po rozdaniu świadectw i nagród klasa II b zaprezentowała krótki spektakl – rozprawę sądową, w której pozwani, czyli maturzyści, zostali oskarżeni o liczne przewinienia popełnione w trakcie trwania edukacji. Mimo gorliwej obrony sąd orzekł jednoznacznie o winie oskarżonych i wystosował karę natychmiastowego wydalenia ze szkoły. Zaraz po ogłoszeniu wyrok został wcielony w życie.
    Tymczasem maturzystów już niedługo czeka jeden z najważniejszych w życiu egzaminów - egzamin dojrzałości. Życzymy więc powodzenia na maturze!

Justyna Filar (IIb)

Zobacz zdjęcia cz. 1

Zobacz zdjęcia cz. 2

Pożegnanie klas maturalnych

W piątek, tj. 29.04.2011 r. pożegnaliśmy tegorocznych abiturientów. Maturzyści odebrali z rąk pani Wicedyrektor i wychowawców świadectwa ukończenia szkoły, a nieliczni, za wysokie wyniki w nauce także nagrody książkowe. W imieniu abiturientów głos zabrał Patryk Szklarz z klasy IIIc, który podziękował wszystkim za te wspólnie spędzone lata. Od klas drugich maturzyści otrzymali specjalne czapki, które po akademii, według zwyczaju, poleciały w górę.
    Apel z tej okazji przygotowała klasa  IIc, która w humorystyczny sposób ukazała fazy ewolucji człowieka. Podziw uczniów wzbudziło przede wszystkim wystąpienie  Konrada Dąbrowskiego, który otrzymał gromkie brawa i został poproszony o ponowne wystąpienie.

Wszystkim abiturientom życzymy powodzenia na maturze.