Szkolenie strzeleckie 2013

21 maja 2013 r. na strzelnicy LOK-u w Nowym Targu odbyły się zajęcia ze szkolenia strzeleckiego. W zajęciach brali udział uczniowie klas drugich II Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Informatycznego. Najlepsze wyniki w strzelaniu z karabinka sportowego na odległość 50 metrów uzyskali następujący uczniowie:

1. Handzel Agnieszka (II c), Świder Dawid (II t)
2. Tomczyk Sergiusz (II b)
3. Świerczek Katarzyna (II b)
4. Kubacka Kamil (II t)

Szkolenie strzeleckie 2012

23 maja 2012 r. na strzelnicy LOK-u w Nowym Targu odbyły się zajęcia ze szkolenia strzeleckiego. W zajęciach brali udział uczniowie klas drugich II Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Informatycznego. Najlepsze wyniki w strzelaniu z karabinka sportowego na odległość 50 metrów uzyskali następujący uczniowie:

1. Janosz Dorota           II c
2. Kosek Jakub              II t
3. Czyszczoń Klaudia    II c
4. Miśkowiec Paulina    II b
5. Sularz Sławomir       II b
6. Skawska Aleksandra  II c
    Pyka Piotr                 II b
    Knapczyk Michał      II t

Szkolenie strzeleckie 2010

10 maja 2010 r. na strzelnicy LOK-u w Nowym Targu odbyły się zajęcia ze szkolenia strzeleckiego. W zajęciach brali udział uczniowie klas drugich II Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Informatycznego.

Szkolenie strzeleckie 2008

12 maja 2008 r. na strzelnicy LOK-u w Nowym Targu odbyły się zajęcia ze szkolenia strzeleckiego. W zajęciach brali udział uczniowie klas drugich II Liceum Ogólnokształcącego.

Szkolenie strzeleckie

24 maja 2007 r. na strzelnicy LOK-u w Nowym Targu odbyły się zajęcia ze szkolenia strzeleckiego. W zajęciach brali udział uczniowie klas drugich II Liceum Ogólnokształcącego i Liceum Profilowanego.