Zakończenie roku szkolnego 2009/2010

Na szczęście nie sprawdziły się przewidywania I t, iż wakacji nie będzie. Mimo że poinformowały o tym same „Wiadomości” w osobie prezentera Krzysztofa Wodziaka, jak co roku świadectwa jednak odebrano i wyruszono w świat – odpoczywać przez dwa wspaniałe, długie miesiące. Szkołę pożegnano  w dobrym  humorze –zasługa to niewątpliwie dużej ilości świadectw z czerwonym paskiem i  listów gratulacyjnych rozdanych uczniom i ich rodzicom, a także komicznego w treści i formule filmiku nakręconego na podstawie pomysłu i scenariusza  Tomasza Nowaka i Jakuba Kalbarczyka przez I klasę technikum.
    Pogodnych wakacji!

Zakończenie roku szkolnego 2007/2008

Zakończenie roku szkolnego 2007/2008 stało się faktem! Po wręczeniu świadectw społeczność szkoły wyruszyła z radością do domów, nadszedł bowiem czas zasłużonego dla wszystkich odpoczynku. Pożegnanie przygotowała klasa I a pod kierunkiem pana profesora Waldemara Węglarza, inscenizując scenki z życia szkoły oraz udzielając kilku wskazówek jak odpowiadać w przyszłym roku na lekcji polskiego.
Wszystkim uczniom oraz nauczycielom życzymy szczęśliwych, udanych wakacji!